504 914 029

Stomatologia Dr Mróz

Stomatologia Dr Mróz

Stomatologia Dr Mróz

Marzysz o pięknych, olśniewająco białych zębach i zastanawiasz się jak to osiągnąć ?

Nie zastanawiaj się już jaką metodę wybielania wybrać !

Wybierz skuteczną i przede wszystkim jedyną bezpieczną profesjonalną metodę Philips ZOOM! WhiteSpeed 
Dzięki systemowi Philips Zoom Twój bielszy uśmiech jest również zdrowszym uśmiechem. W dużej mierze wynika to stąd, że zabieg Philips Zoom jest wykonywany i nadzorowany przez Twojego dentystę… osobę, która wie najlepiej, co jest dla ciebie najzdrowsze i najbezpieczniejsze.
System został zaprojektowany przez stomatologów dla stomatologów.
Wybielanie przy użyciu lampy Zoom 2 odbywa się zawsze w gabinecie stomatologicznym. Zabieg rozpoczyna się od krótkiego przygotowania Pacjenta.  Dziąsła zabezpiecza się specjalną pastą oraz zakrywa się usta tak by tylko zęby pozostały odsłonięte na działanie lampy. Na zęby nakłada się specjalny żel wybielający, który uaktywnia się pod wpływem światła emitowanego przez lampę Zoom 2. 
Śnieżnobiały, lśniący uśmiech z całą pewnością dodaje uroku i pewności siebie. Dziś wybielanie zębów stało jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, a czasy kiedy tylko gwiazdy show biznesu mogły sobie pozwolić na błyszczący hollywoodzki uśmiech, odeszły w zapomnienie.

 

Główną zaletą systemu Zoom! jest jego skuteczność. Najnowsza lampa – Zoom! WhiteSpeed to najmocniejsza z obecnie dostępnych na rynku lamp do wybielania. Pomimo zastosowania niskiego stężenia żelu wybielającego przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że ponad 50% pacjentów poddających się zabiegowi wybielania osiąga najjaśniejszy kolor z wzornika czyli B1 lub lepszy! Żaden inny system nie gwarantuje Państwu tak spektakularnych rezultatów. Zoom Advanced Power jest trzecią generacją gabinetowego systemu wybielania zębów produkowanego w amerykańskiej firmie Discus Inc. – czyli światowego lidera w dziedzinie stomatologii estetycznej, stosowanego obecnie w prawie 90 krajach świata. Łączy w sobie zalety lampy Philips Zoom oraz Zoom 2 ACP absolutnie bezpiecznej i w pełni skutecznej metody całkowicie eliminującej nadwrażliwość.

W naszym gabinecie pracujemy na oryginalnej amerykańskiej lampie ZOOM! będące najnowszą IV z kolei generacją urządzenia zespolonego z rewolucyjnym systemem WhiteSpeed, który zdystansował konkurencję dzięki opatentowaniu technologii Photo Fenton, polegającej na połączeniu działania nadtlenku wodoru czyli środka wybielającego oraz tlenku żelaza jako fotoaktywatora. W wyniku reakcji między obiema substancjami powstają wolne rodniki, które są związkami odpowiedzialnymi za skuteczne usuwanie przebarwień. Światło wytwarzane przez lampę Zoom Advanced Power wchodzi w reakcję z utlenionymi jonami żelaza (Fe3+) wykorzystując ich zdolność powrotu do formy nieutlenionej. Cykliczne odnawianie żelaza (powrót do formy nieutlenionej) sprawia, że przez cały czas trwania zabiegu produkuje ono związki usuwające przebarwienia, co pozwala na maksymalną efektywność całej procedury wybielania.

Aktywowany światłem system Philips Zoom WhiteSpeed jest dostępny wyłącznie w gabinecie dentystycznym. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność wybielania. Philips Zoom WhiteSpeed ma możliwość regulowania ustawień intensywności wybielania w celu dostosowania go do indywidualnych potrzeb pacjentów, gwarantując tym samym maksymalne poczucie komfortu pacjenta. 
W systemie Philips Zoom WhiteSpeed dużą wagę przywiązuje się do prawidłowego i dokładnego zabezpieczenia tkanek miękkich, aby nie uległy podrażnieniu w trakcie zabiegu. Dzięki temu podczas zabiegu z użyciem Philips Zoom WhiteSpeed aż 99% pacjentów nie doświadczyło absolutnie żadnej nadwrażliwości zębów. 

Badania kliniczne dowodzą, że zastosowanie systemu Zoom!  u pacjentów, którzy mają kolor zębów w odcieniu A3 lub ciemniejszym, skutkuje wybieleniem zębów o średnio 8 odcieni w ciągu zaledwie jednej wizyty. Dodatkowo, te same badania wskazują na to, że 50% z tych pacjentów osiągnęło po zabiegu najjaśniejszy kolor wzornikowy, czyli B1 lub nawet lepszy ! Przeprowadzony niedawno test w 10 losowo wybranych gabinetach stomatologicznych pokazał, że odsetek osób osiągających kolor B1 lub lepszy jest większy niż w przeprowadzonych pierwotnie badaniach i wynosi ponad 60%.

Przed rozpoczęciem wybielania zaleca się zazwyczaj usunięcie kamienia i piaskowanie zębów – te dwa zabiegi zwiększają szanse osiągnięcia satysfakcjonującego koloru. Bezpośrednio przed rozpoczęciem wybielania zębów, stomatolog zakłada specjalną, chroniącą dziąsła i usta, osłonę oraz okulary chroniące oczy przed działaniem lampy.  Następnie nakłada żel i aktywuje jego działanie światłem lampy Zoom2. W trakcie zabiegu światło i żel przenikają szkliwo zębów usuwając przebarwienia i plamy.

Zabieg wybielania zębów składający się z czterech, następujących po sobie, 15 minutowych sesji jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu potrzebnego na przeprowadzenie trwałego wybielania oraz skuteczności zabiegu trwającego łącznie 60 minut.

W przeważającej większości przypadków 4 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.

System Zoom! jako jeden z niewielu systemów dostępnych obecnie na rynku  spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej w zakresie stosowania nadtlenku wodoru.

KONTAKT

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
lek.dent. Stanisława Mróz
ul. Różana 8
23-400 Biłgoraj

Forma prawna: Działalność gospodarcza

drmroz24@poczta.fm

kom. 504 914 029
Kontakt z lekarzem prowadzącym 846 862 162
Kontakt stacjonarny (84) 686 21 62
For Foreigners +48 504 914 029

REGON: 950010773

NIP: 9181163123